Biz Kimiz?

Konar Enerji, 2011 yılında “ gelecek nesiller için temiz enerji “ sloganı ile İzmir’ de kuruldu. Konar Enerji, otomasyon, enerji ve endüstriyel yapılar konusunda uzman ve ileri düzeyde bilgi birikimine sahip iki firmanın iştiraki ile faaliyetine başladı. 

Kontek Otomasyon, 1994 yılında İzmir’de kuruldu. Firmamız, otomasyon konusundaki bilgi, birikim ve mühendislik becerilerini farklı bir alanda değerlendirmek adına 2011 yılında Konar Enerji’ nin kurulmasına katkıda bulunmuştur. KONTEK, bünyesinde barındırdığı tecrübeli satış ve mühendislik ekiplerinin desteğiyle otomasyon, imalat, saha tasarım ve etkin taahhüt kabiliyetleri sayesinde stratejik olarak hedeflediği sektörlerdeki hem yurtiçi hem de yurtdışı projelerde ” Anahtar Teslim” taahhüt hizmetleri sunan bir ” Elektrik Mühendisliği” firmasıdır. 

Şalt Enerji, 2000 yılında Konya ilinde kuruldu. Firma, yıllardır süregelen mühendislik tecrübesini ve orta gerilimdeki uzmanlığını yenilenebilir enerji mevzuatı konusunda bilgi birikimi ile harmanlayarak Konar Enerji firmasına katkı sağlamaktadır ve tüm müşterileri için katma değerli çözümler sunmak hedefiyle faaliyetini sürdürmektedir.